facebook

“Після навчання”: 13-річна мама з Львівщини хоче покинути країну. Що буде з дочкою?

Наймолодша в Україні мама 13-річна Таня Лучишин з Львівщини наразі живе з однорічною донькою і братом-першокласником в орендованому житлі. Раніше вона проживала в багатодітній родині з мамою і вітчимом, де вся сім’я тулилася в крихітній кімнатці.

Семикласниця минулого року народила донечку Діану, якій 17 вересня виповнився рік, – пише видання Politeka.

Мама Тані і бабуся однорічної Діани 32-річна Анна розповіла, що зараз Таня ходить в школу, але коли зроблять розклад для індивідуального навчання – буде займатися вдома. Вдень з дитиною сидить бабуся.

До недавнього часу вся родина жила разом на 40 квадратних метрах. Без зручностей і особистого простору жили Таня з донькою, її мама зі своєю молодшою ​​дочкою Вікою, якій зараз півтора року, чоловіком і ще чотирма синами. Оскільки місця для всіх не вистачало, то Тані з донькою зняли кімнату в сусідньому під’їзді за 500 гривень. Туди перебрався і її молодший брат-першокласник. Батько однорічної Діани, 15-річний Остап, який є двоюрідним братом Тані, у всьому намагається допомагати, регулярно приносить гроші для дитини. Таня розповідає про нелегке життя і про свої майбутні плани: виїхати в Польщу після закінчення навчання і заробляти там на квартиру. Хоче мати окреме житло для себе доньки.
“У мене одна мрія – мати свою окрему квартиру”
, – говорить юна матуся.

Читайте також:  Неоціненний здобуток останнього українського гетьмана

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.