Чергова ДТП за участю патрульних сталася у Києві
Автор ilona ilona
Додано 15.11.2016, 12:14 в розділі Суспільство
У Києві на перехресті вулиць Бальзака та Лаврухіна сталася аварія за участю поліцейської Toyota Prius.
За словами свідків, одна з автівок рухалася на “червоний”, передає ресурс dtp.kiev.ua.

Крім того, є інформація, що через годину після аварії світлофори на перехресті взагалі не працювали.
На щастя, обійшлося без важких травм.
Всі деталі аварії та ступінь провини учасників буде з’ясовувати слідство.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Як часто потрібно займатися сексом, аби почуватися щасливими
-
Всі українці можуть бути в небезпеці 30 квітня: Молитва, яка врятує вас у Вальпургієву ніч та суворі заборони дня
-
28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці: дізнайтеся, що КАТЕГОРИЧНО заборонено робити в цей день і що означають сигнали вищих сил
-
Охоронця, який чіплявся до клієнток ресторану, звільнять із роботи
