facebook

“Наглухо закрили кордон”: Білорусь визнала брехню Лукашенка про Україну

Білорусь не закрила державний кордон із Україною, а тільки зміцнила охорону нібито для недопущення нелегального ввезення зброї.

Про це заявив держсекретар Ради безпеки країни Станіслав Зась, передає “Інтерфакс-Україна”. Він також підкреслив, що пункти пропуску влада не закривала.

“Ми раді всім гостям, які приходять із добрими намірами. Але водночас ми виставляємо жорсткий заслін для тих, хто приходить із іншими цілями – неправомірними. Для цього зміцнюється кордон, той, що розташований за пунктами пропуску”,– сказав чиновник.

“Це не якась надзвичайщина, це нормальний процес – вибудовування державного кордону з сусідніми державами”, – додав він.

За словами держсекретаря, Мінськ враховує ризики, які виходять із території України. “Скільки тисяч одиниць зброї у вільному доступі? Адже ця зброя десь гуляє. По-друге, і у нас є люди, які бажали б скористатися цією зброєю і дістати її. Ми повинні жорстко присікати такі пориви. У нашу країну зброя потрапляти не має”, – зауважив він.

Читайте також:  Білорусь привела сили у вищий ступінь боєготовності, а війська РФ обладнують позиції в Курській області – Генштаб

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.