facebook

Замах на Зеленського: життя президента у великій небезпеці, перші подробиці

Главу України можуть усунути олігархічні кланиНа українського президента Володимира Зеленського готують замах великі олігархічні клани.

Цю інформацію повідомляють “Акценти”.

Відразу після вступу на посаду президента Зеленський оголосив про намір вести безкомпромісну боротьбу з олігархами і нечесними на руку політиками, які грабували Україну понад 20 років. Будь-які спроби домовитися головнокомандувач відкидав.

Коли бандити зрозуміли, що підкупом відбутися не вдасться, вони вирішили приймати більш радикальні заходи. Мова йде про усунення президента України. Незадоволених діями глави держави дійсно багато: олігархічні клани Порошенко і Ахметова, бойовики бандитів Труханового і Кернеса, львівські злодії в законі, що осіли в Дніпрі і Запоріжжі злочинці всіх мастей.

Наразі вживаються безпрецедентні заходи по захисту президента, чия охорона не втрачає пильності ні вдень, ні вночі. Україна отримала історичний шанс змінити себе, створити нормальне майбутнє для наших дітей і онуків. І такий шанс не можна упускати, а тому безпека Зеленського, як гаранта цього майбутнього, виходить на перший план.

Читайте також:  Зеленського у першому турі підтримала переважно молодь – соціологи

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.