facebook

Києвом не обмежаться: Чому Франківську і Тернополю слід підготуватись до прощання з вулицями Бандери й Шухевича

Нова влада проводить політику реваншу, яка рано чи пізно дістанеться всіх регіонів України.Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Тарас Чорновіл.

Маємо рішення суду про скасування назв проспектів Бандери й Шухевича в Києві та, відповідно, повернення назв Московський проспект і проспект Ватутіна. Хтось скаже: “при чому тут Зеленський?” Хтось із зеленого болота почне іронізувати, що це, бач, так реформували суди при Порошенкові. тож, це ніякий не реванш, а просто юриспруденція…

От тільки при Порошенкові судді чекали на реалізацію на власній шкірі його політики реформування судової галузі та остерігалися завідомо неправосудних рішень, хоча, будьмо чесними, хабарі стиха брали. А зараз вони знають, що за винесення таких диких і незаконних ухвал їм нічого не грозить. А от у випадку невиконання замовлень колишніх господарів Медведчука й Портнова чи нових з адміністрації Зеленського-Богдана може бути дуже навіть боляче. Оце і є реванш. Для його реалізації не треба видавати прямі укази президента. Реванш починається дуже тихо, натяками, порадами, потім переходить до стадії безапеляційного телефонного права і лише на останньому етапі незаконні накази публічно віддає вище начальство. Ми, до речі, вже перейшли на другий рівень. Швидко хлопці барзіють…

А тепер маленька порада усім тим, для кого “головне, що не Порошенко”. особливо мешканцям Франківщини й Тернопільщини. Спеціально для вас наводжу історичну довідку. Дуже скоро це вам згодиться. Так от, вулиця Бандери в Івано-Франківську раніше називалася Куйбишева, а в Тернополі – Леніна. Шухевича в Івано-Франківську раніше носила назву Чернишевського, а в Тернополі – Кірова. Я це до чого веду? Ви ж панове саме за це проголосували в кінці квітня. В тому числі й за такі рішення судів. Одним Києвом не обмежаться, незабаром і до вас дійдуть. Ви думали, що дуркуєте або Порошенкові кузькіну мать показуєте? Ні, недорогенькі наші, ви за повернення Лєнінів, совєтізації, за русифікацію й інші “радості світлого минулого” голосували. Ви дуже чітко проголосували за реванш. То зараз готуйтеся морально. До вас саме в цих формах реванш прийде не сьогодні й не завтра. Прийде вже після виборів, а може й десь наступного року, але він вас досягне. Бо влада має виконувати очікування виборців. Кажете, що не за це голосували й не цього очікували? Ну то вибачайте, дурні мають платити подвійну ціну.

Читайте також:  Одні ремонтують дороги, інші – їх розривають: у Франківську комунальні служби не комунікують між собою (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.