facebook

Дитина була мертвою у ліжку: 11-річний хлопчик загадково загинув у соццентрі

У центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Ширяївського району Одеської області помер 11-річний хлопчик. Дитину виявили мертвою в ліжку.

Про це повідомляє УНІАН.

За інформацією з облдержадміністрації, хлопчик був влаштований до закладу 6 травня. Перед тим він жив із родичами, адже рідна мати померла, а поведінка батька залишала бажати кращого – відносно нього було порушено цивільну справу про позбавлення батьківських прав.
“З моменту потрапляння дитини до закладу і під час перебування в ньому ніяких відхилень в його стані здоров’я не спостерігалося. За останніми результатами медичного обстеження дитини, вона на диспансерному обліку у профільних фахівців не перебувала”
, – повідомили в ОДА.

Факт смерті хлопчика встановлений під час ранкового підйому дітей. У відомстві стверджують, що працівники закладу відразу викликали швидку допомогу і поліцію. За фактом смерті дитини проводяться слідчі дії. Причини і обставини смерті встановлюються. Ситуація перебуває під контролем служби у справах дітей Одеської ОДА.

Читайте також:  Під час прибирання чоловік побачив Коробку, те що він там Знашов його сильно здивувало. Прочитайте, вас також здивує його знахідка

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.