facebook

Зеленський відмовиться від президентства: став відомий страшний сценарій

Кандидат у президенти України від політичного руху “Слуга народу” Володимир Зеленський може відмовитися від посади, навіть отримавши перемогу на виборах. Принаймні, так вважає блогер Роман Шрайк.Як стверджує журналіст, актор і художній керівник студії “Квартал-95” Володимир Зеленський може зробити ставку на осінні парламентські вибори. Користувачі вже висловилися з цього приводу, дехто навіть погодився із думкою. Але у цьому сценарії дуже багато непояснених речей.

Приміром, навіщо тоді Зеленський запустив велику програму під назвою “Країна мрії”? Невже тільки заради того, аби просунути партію у парламент? Навряд чи. Останні кроки слуги народу свідчать про те, що він якраз спрямований і на власний результат. Зустріч із потенційним електоратом, зокрема форма її проведення – невимушена і головне максимально неполітизована це підтверджує. Більш того, Зеленський взявся обговорювати вирішення ключових проблем і скандалів в Україні.

Поспілкувався із “євробляхерами”, попросивши їх розрахувати оптимальну як для водіїв вартість розмитнення. І ті блискавично швидко підтвердили: новий законопроект готові представити на огляд.

Читайте також:  Леся Нікітюк потрапила до лікарні (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.