facebook

З 2019 року у Польщі буде тільки одна торгівельна неділя

Натомість вже з 2020 року неторгівельними у Польщі будуть усі неділі, однак з певними винятками.

У 2019 році у Польщі буде більше неділь, коли буде заборонена торгівля.

Про це нагадав віце-міністр сім’ї, праці та соціальної політики Станіслав Швед, інформує Польське радіо.

Віце-міністр зазначив, що обмеження вводять поступово. Цьогоріч торгувати було заборонено у дві неділі впродовж місяця, а в 2019 році торгівля буде дозволена в останню неділю місяця. У 2020 році у Польщі неторговельною буде кожна неділя, але, як дотепер, з певними винятками.
«Ці винятки – це дві торговельні неділі напередодні Різдва, одна неділя – напередодні Великодня та остання неділя січня, квітня, червня і серпня»,
– сказав віце-міністр Швед.

Закон про обмеження торгівлі у неділю набув чинності 1 березня цього року.

За словами Альфреда Буяра із профспілки «Солідарність», обмеження на торгівлю по неділях запропонували ввести для того, аби полегшити роботу тим, хто працює в торгівельній сфері і запевнити їм можливість проведення більше часу з родиною, що, за його словами, вдалося зробити.

За інформацією Державної інспекції праці, поляки вже звикли до того, що не у кожну неділю відчинені крамниці. «Правила порушують нерегулярно, а інспектори говорять про високий рівень дотримання закону», – сказала речниця Інспекції Данута Рутковська.

Закон дозволяє торгівлю, серед іншого, у пекарнях, кондитерських, на автозаправних станціях рідкого палива, у квіткових та сувенірних крамницях, у крамницях з пресою, квитками на громадський транспорт, поштових відділеннях та у невеликих крамницях, за прилавком яких перебувають самі власники.

Читайте також:  У Польщі внаслідок ДТП загинув 27-річний мешканець Косівщини (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...