facebook

На березі моря з коханою: син президента показав “гарячі” фото з дня народження

Син екс-президента України Віктора Ющенка Андрій вирушив на розкішний курорт, щоб відпочити зі своєю дружиною Оленою. Фотографіями з відпочинку на морі ось уже кілька днів постійно ділиться в своєму Instagram Олена Ющенко.

Вона не стала вказувати, де саме відпочиває з чоловіком, проте вже розмістила в мережі безліч фотографій, де вони з Андрієм відпочивають на пляжі і купаються у морі. При цьому подружжя не соромиться демонструвати свою любов і на деяких знімках цілується прямо на камеру.Також стало відомо, що на відпочинку пара відсвяткувала день народження Андрія, якому 5 листопада виповнилося 33 роки.

«А ви любили так, щоб не думати про себе зовсім? Добре вам від любові або погано … Любили всупереч усьому, навіть здоровому глузду? Всупереч рідним, статусам, думкам інших? Або, думаєте, справжня любов буває тільки в романах і казках?», – написала Олена в одній зі своїх публікацій.

Варто зазначити, що її висловлювання про кохання, незалежно від статусу, виглядає досить іронічно, враховуючи, що її обранцем виявився син президента.

Читайте також:  На мерських виборах у Франківську голосували за народ, Ляшка і… Оришко

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.