facebook

20 чоловіків ґвалтували 18-річну дівчину з аутизмом: “Віка кликала на допомогу, але ніхто не втрутився”

Кримінальну справу закрили, але через “суспільний резонанс” знову відкрили.У Владикавказі більше 20 чоловіків протягом декількох місяців ґвалтували 18-річну дівчину з діагнозом аутизм. Незважаючи на те, що це сталося ще минулого літа, ґвалтівники досі на волі, а місцева поліція навіть закривала кримінальну справу, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє “Настоящее время”.

Все почалося після того, як на початку 2017 року мама Віки Дудуєвої Заліна повезла двох синів до Москви на лікування – як і у Віки, у них теж розлад аутистичного спектру (РАС). У сім’ї є четверта дитина – сестра-близнюк Віки. Вона здорова і навчається у Санкт-Петербурзі. Батько покинув сім’ю, коли дізнався, що у синів виявили аутизм.

Заліна з синами мала пробути у Москві два тижні, але через погані аналізи одного з хлопчиків і необхідність подальшого обстеження затрималася до червня. Коли вони повернулися до Владикавказу, то жахнулися.

“Коли ми повернулися додому, я просто нічого не впізнала: все зламано, коштовні речі зникли, на підлозі валяються використані презервативи, – згадує Заліна. – Я запитала Віку, що тут було, а вона заплакала. Дала їй ручку, папір і попросила про все написати”.

Віка розповіла матері, що спочатку до неї додому приходили хлопці з дівчатами, давали їй трохи грошей і просили піти погуляти, а квартиру використовували як притон. Потім почали ґвалтувати Віку. Процес записували на відео і погрожували поширити записи містом і зганьбити.

Ґвалтівники розгромили квартиру Віки, доки її мати з синами були у Москві.
Дівчина написала понад 20 прізвищ, хто до неї приходив. Серед них є і 16-, 18-, 20-річні хлопці, і 35-річні чоловіки. У списку є зразкові батьки сімейств і дуже відомий у Північній Осетії спортсмен.

Читайте також:  Інфекціоніст: У кінці вересня школи закриються, у листопаді матимемо ситуацію, як в Італії

Як виявилося, сусіди всі знали і чули, як Віка кликала на допомогу, але ніхто не втрутився і зателефонував до поліції. Більше того, в під’їзді живуть два соцпрацівника.

Під тиском матері поліція порушила кримінальну справу за насильницькі дії сексуального характеру. Ні за зґвалтування, ні за крадіжки, ні за навмисне псування майна справи порушувати не стали.

Проте через час справу закрили “через відсутність складу злочину”. Зазначені Вікою чоловіки на допиті сказали, що займалися з нею сексом за обопільною згодою і нібито дівчина була ініціатором цього. А про те, що у неї аутизм, допитані нібито не знали.

Після того, як про цю історію почали писати ЗМІ, Слідчий комітет Росії скасував постанову про припинення кримінальної справи, “зважаючи на широкий суспільний резонанс скоєного злочину”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.