facebook

Готель «Надія» не платить жодної копійки за користування міським фонтаном «кульбаба» – водоекотехпром

В Івано-Франківську працює чотири фонтани, один із них біля готелю «Надія». Проте, власник готелю не платить жодної копійки за користування фонтаном, каже директор водоекотехпрому Роман Кімачук, пише ГК.




«Бойко відвів собі землю разом з нашим фонтаном. Ми будемо звертатися до виконавчого комітету, щоб нам хоч 30-40 соток відвели для його обслуговування»,
– наголосив Кімачук.

Читайте також:  Чашка кави і дельфіни: на День міста франківцям встановили безкоштовний світловий 3D. ФОТО

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.