facebook

Івано-Франківськ: 28-річна працівниця банку ошукала клієнта на понад 60 тисяч гривень

Прокуратура повідомила про підозру працівниці банку, яка шахрайським способом заволоділа коштами клієнта“Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактами заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки”. – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Івано-Франківської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 28-річна мешканка міста Івано-Франківська у вересні 2017 року, працюючи в одному з банків, здобула конфіденційну інформацію про персональні дані власника банківської платіжної картки, які в подальшому використала з метою заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки і завдала потерпілій особі збитків у загальній сумі 60 215 грн.

Також зловмисниця спробувала заволодіти грошовими коштами потерпілої особи на загальну суму 101 025 грн, однак не довела своїх протиправних дій до кінця з причин, що не залежали від її волі, у зв’язку з тим, що потерпіла особа заблокувала рахунок.

“На даний час зазначеній працівниці банку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 («Шахрайство»), ч. 2 ст. 15, («Замах на злочин») Кримінального кодексу України. За вчинені дії жінці загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років”, – додає прес-служба прокуратури. Відомо, що за аналогічні правопорушення Івано-Франківською місцевою прокуратурою щодо вказаної особи скеровувався обвинувальний акт до суду.

Читайте також:  На Тернопільщині затримали чоловіка, який викрав $40 тисяч із сейфа екс-начальника

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.