Гіркий досвід: Чoму кожен другий українець розчaровується у заробітках за кордоном(відео)
Найголовніший та найсуттєвіший фактор, через який громадянам України дуже важко працювати за кордоном – це сучасні умови виробництва. Особливо, якщо мова йде про конвеєри, коли людина повинна пропрацювати вісім годин. І протягом цього часу у неї є право лише на 30 хвилин перерви.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив президент Асоціації компаній із міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.
Закордонні компанії, які беруть на роботу заробітчан, здебільшого, мають свої критерії відбору. Тому, в першу чергу, беруть до себе кваліфікованих спеціалістів.
«Найголовніші кваліфікаційні вимоги для майбутніх працівників є працездатність, відповідальність та те, наскільки люди готові працювати довгий період часу. Але як би там не було, майже кожен другий українець, який виїжджає на роботу закордон, розчаровується і повертається назад в Україну», – сказав Воскобойник.
Він зазначив, що так стається через занадто напружений темп роботи, з яким в Україні вони не зустрічались.
«Найголовніший фактор, через який українцям дуже важко працювати закордоном – це сучасні умови виробництва. До речі, з такими ж проблемами зустрічаються і компанії, котрі відкривають бізнес в нашій країні. Особливо, якщо мова йде про конвеєрне виробництво, коли людина повинна пропрацювати вісім годин, але протягом цього часу у неї є право лише на 30-хвилинну перерву», – прокоментував він.
Тому, за його словами, закордонні компанії, які працюють в Україні за тими ж стандартами, що й на Заході, зіштовхуються з дуже високою плинністю кадрів.
Шукайте деталі в групі Facebook