Стрітенські свічки потужний оберіг, який повинен бути в кожному домі: коли слід запалити свічку
15 лютого православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Стрітення Господнє. Свічки, освячені в цей день в храмах, наділені особливим значенням і силою надавати допомогу людям в складні моменти їхнього життя. Принесіть з храму Стрітенську свічу, вона допоможе висвітлити вам шлях.
У кожного свята є своє символічне значення. У народі здавна верхівку лютого шанували як день, коли Зима з Весною зустрічаються, а православні та греко-католики святкують одне з Двонадесяті (12 найголовніших) свят у році – Стрітення. Назва свята має два значення: «радість» і «зустріч». Згідно з церковними канонами в цей день відзначається зустріч людини і Господа.
У церквах проходять святкові богослужіння та перед літургією особливим чином освячують свічки, тому вони так і називаються – Стрітенські. Вважається, що Стрітенські свічки мають особливу благодатну силу. Якщо у вас буде можливість побувати в це свято в храмі, принесіть додому Стрітенську свічу і визначте їй особливе місце в будинку, звичайно, краще за все біля ікони.
Стрітенські свічки зберігають цілий рік до наступного свята Стрітення і запалюють в особливих випадках, коли особливо потрібна допомога. У складних життєвих ситуаціях, неприємності на роботі, негаразди в сім’ї, пошуках нової роботи, тривозі за дітей і батьків, запаліть Стрітенську свічу, попросіть у Бога допомоги та захисту, здоров’я собі і близьким, поради як вчинити і спокою для дyші. Огарок Стрітенської свічки не викидайте, віднесіть до церкви.
Вогонь церковної свічки символічно означає наш зв’язок з Вищими силами, вважається, що щира молитва при запаленій Стрітенській свічці швидше буде почута, а прохання незабаром виконане. Головне, щоб помисли були чисті.
Перед запаленою Стрітенською свічкою можна читати спеціальні молитви на Стрітення, а можна вести розмову з Богом своїми словами, так, як попросить ваша дyша, головне робити це щиро і від чистого серця.
Шукайте деталі в групі Facebook