facebook

“Коза не схоче, козел не скоче”: Неочікуване продовження скандалу із 70-річним професором із Рівного

Секс-скандал із 70-річним професором Рівненського державного гуманітарного університету Володимиром Годовский отримав гучне продовження, але вже в мережі, передає Корупція.Інфо.

Так, рівненський журналіст Максим Розенко (найімовірніше, це – псевдонім) написав у своїй колонці на “Радіо Трек” статтю на захист літнього викладача.

“Так, напевно, Годовьскому (професор) довелося в житті непросто. Багато років він працює в оточенні великої кількості красивих жінок і дівчат. Демони плоті, напевно, заволодівали ним неодноразово, мучили і терзали. За нашими даними, нічого чогось аж такого професор не робив. Нічого такого, чого дівчина (студентка) або жінка (викладач) не могла б відхилити. І важливо, що, відхиливши подібні залицяння, вона могла спокійно далі вчитися (як студентка) або працювати (як викладач)”, – стверджує він у своїй публікації.

При цьому місцевий журналіст резюмує, використовуючи українське прислів’я: “Коза не схоче, козел не скоче”.

Відповіддю на цей матеріал стала критика з боку читачів і колег.Зокрема, журналістка Інна Білецька написала на своїй сторінці у Facebook: “Ганьба, Радіо Трек. Професор і студентки. Відверті сексуальні домагання. Купа бруду. Відраза. Чому мовчали? Чому заговорили? Кому це вигідно? Чому заговорили тільки зараз?”.


Користувачі в коментарях зазначають, що такі випадки зараз не рідкість.

Читайте також:  Назрвіває скандал: через безгрошів'я Івано-франківська обласна дитяча лікарня на межі страйку

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.