facebook

Закарпатське село показало всій Україні, як треба боротись з лісовою мафією

Вже не одноразово сайт «Національного Корпусу» Закарпаття повідомляв про гострі проблеми села Сімерки, а саме вирубка лісу.

Через варварську вирубку лісу, село, яке могло стати ледь не Меккою для любителів зеленого гірського туризму, перетворилось в місце екологічної катастрофи. В Сімерках, щоліта зникає вода з криниць, багато будинків місцевих мешканців через постійну їзду багатотонних лісовозів розвалюються – появляються тріщини на стінах. Дорога до районного центру вщент розбита «Уралами», «ЗІЛами» та «Камазами», на таку дорогу, не бажають виїжджати туристи.

Все рано чи пізно закінчується, терпіння сімерян теж, і селяни повстали проти системи, яка знищує їхній ліс і веде село прямою дорогою до екологічної катастрофи. Селяни вийшли на вулиці, створили патрулі, які  контролюють вивіз лісу.

Вже в перші ж дні селяни разом з активістами, які долучились до повстання селян, зупинили і відправили на штраф майданчик Перечинського районного відділу поліції велику кількість  лісовозів, через відсутність належним чином оформлених документів. «Нова поліція» Перечина в кращих традиціях «старої мусарні» відпускала всі автомобілі, які знову і знову з’являлись на дорогах з незаконним лісом на причіпах.
Розуміння того факту, що відступати нема куди і треба йти вперед, і принесло селянам закарпатського села Сімерки невелику перемогу. Тут припинили вирубувати ліс та вивозити його за межі населеного пункту. Хоча за весь час важкої боротьби за свої ліси селяни побачили різне – погрози, провокації та все інше. На,що тільки не  здатні недолюстрованні чиновники –  лісники, менти, та взагалі всі ті, хто служив десятками років не Україні, а спочатку Єнакіївським царям, а сьогодні Вінницьким.

Якщо після революції Гідності «нова» влада не розуміє, що дорога до Ростова чекає на них, це ще не значить, що результату Майдан не приніс, хоча б тому, що сімерське повстання селян це і є продовженням боротьби  з внутрішнім окупантом, яка не завершилась на барикадах столиці.

Читайте також:  На Прикарпатті штрафують селян, які викидають сміття на берегах річок

Останні два дні в Сімерках працює екологічна інспекція, яка вже виявила багато порушень пов’язаних з вирубкою лісу, і не має сумніву, що знайдуть ще, але є ще інші села того ж Перечинського району та і всієї Закарпатської області, де триває вирубка.

Повстати повинні всі місцеві громади тому, що інакше ми ніколи не припинемо свавілля чиновників та лісової мафії.

«Азовський рух»  спільно з небайдужими закарпатцями продовжують патрулювати автодороги краю, та оберігати природу нашого краю від псевдо – лісників, на зразок перечинського лісника Кополовця.

Ми українські націоналісти з «НК» Закарпаття завіряємо всіх, що нами і наділі буде надаватися підтримка всім починанням краян.

“Національний Корпус”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.