facebook

Іванофранківців закликають відвідати у лікарні міського голову Руслана Марцінківа, який “захворіває” саме в дні його корупційних судових справ

Іванофранківців закликають відвідати у лікарні міського голову Руслана Марцінківа.

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді повинна була слухатись адміністративна справа щодо міського голови Руслана Марцінківа. Проте, сам Марцінків знову не з’явився в суд.

Як зачитав суддя, до суду надійшло клопотання про те, що Марцінків не може з’явитися на засідання через хворобу та перебування у лікарні №1.

Громадська активістка Наталія Сербинна своїй сторінці у Фейсбук закликала містян до християнської доброти та попросила відвідати мера в лікарні.

Варто нагадати, що вчора під час сесії міської ради Марцінківу раптово стало погано – він попросив таблетку, а після обіду – взагалі покинув сесійну залу.

Також, нагадаємо, що 13 лютого міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поскаржився, що до нього навідались працівники ДЗЕ із понятими. Він назвав це політичним переслідуванням.

Як з’ясувалось, правоохоронці навідались через порушення закону “Про запобігання корупції” щодо неповідомлення НАЗК про суттєву зміну майнового стану, як того вимагає закон.

Міський голова придбав автомобіль SKODA 2016 року випуску за 468 742 гривень, але “забув” внести його в Е-декларацію.

За повідомленням Р.Марцінківа, покупку здійснено за кошти, які отримані, як кредит у ПАТ «Кредо-банк», а також від продажу автомобіля “Daewoo Lanos” (ЗАЗ TF 6940, 2011 року випуску).

До слова свій попередній автомобіль, міський голова продав за  4 тисячі доларів.

Кілька днів тому правоохоронці намагалися вручити адмінпротокол меру в його кабінеті, проте той поспішив вийти із приміщення. Через це працівники УЗЕ попрямували за мером вулицею. Такі дії правоохоронців Марцінків розцінив як політичне переслідування і назвав роботу УЗЕшників політичним замовленням “зверху”. Правоохоронці такі звинувачення відкидають.

Читайте також:  У Франківську водій на “бляхах” наїхав на маму з дитиною

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.