facebook

“Богиня дурниці”: Невзоров жорстко висміяв “Няшу”. Поклонську

Публіцист також розкритикував парламентську діяльність депутата Держдуми РФ.

Російський публіцист Олександр Невзоров висміяв колишнього “генпрокурора” анексованого РФ українського півострова Крим, депутата Держдуми РФ (визнана нелегітимною в Україні) Наталію Поклонську, висловивши думку, що за нею стоїть “богиня дурниці”. Відповідна заява була зроблена в ефірі “Эха Москвы”.

“Я вам можу сказати, ось наприклад, є Кліо, богиня історії. Є Терпсихора, так? Але немає богині дурниці. Ось за Поклонською стоїть саме вона”, – сказав він. – “Це найкраща ілюстрація того, як просто гарненька мордочка, наділена якимись незрозумілими повноваженнями, захоплена своїм якимось власним хобі, раптом свої уявлення про прекрасне, все те, що це хобі їй диктує, ось ця дивна пристрасть до Миколи Кривавого, до розстрільнику людей на Невському проспекті, до організатора масових вбивств, до вбивці кішок”, – додав Невзоров.

Публіцист також розкритикував її парламентську діяльність. “Ось раптом погляди Поклонської стають для безлічі людей мало не обов’язковими до виконання. Але це не дивно. Це вся так звана парламентська система і ось той страшний вектор, по якому повинна пройти Росія, щоб раз і назавжди зрозуміти, що їй туди не треба, але ось, на жаль, для того, щоб це зрозуміти, необхідно дійти до кінця. Дивіться, зараз комітет з Держдуми на повному серйозі запропонував штрафувати батьків, діти яких не будуть проявляти належної духовності. При тому, що слово “духовність” як було загадковим, так і залишається”, – заявив він.

“Російська мова, взагалі-то, як би це, звичайно, не грецька і не латинська, вона біднувата, і я навіть не припускав, що можуть бути в російській мові якісь слова, в які, в одне слово можна було б вмістити відразу три слова. Але ось ви зверніть увагу, зараз три слова: нахабство, невігластво і лицемірство поміщаються в одному-єдиному слові, яке звучить як “духовність”, так? і якщо вже йти по шляху духовності, то треба, ймовірно, тоді переходити взагалі на якісь більш сміливі формулювання, ось з точки зору духовності так званий народ, нація, виборці, публіка, вони називаються взагалі словом “стадо”, – резюмував він.
Як повідомлялося, 28 січня Поклонська бурхливо відреагувала на дозвіл суду Києва провести ГПУ спеціальне досудове розслідування кримінальної справи про держзраду, заявивши, що йдеться про політичні мотиви. Вона також назвала Україну тимчасово окупованою територією.

Читайте також:  За випробувальний термін Аваков довів свій професіоналізм і став опорою Президента - ЗМІ

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.