facebook

У Франківську водій “Мерседеса” побив водія “швидкої”, бо той не пропустив його на переїзді

Близько години тому на території станції швидкої медичної допомоги водій автомобіля “Mercedes” з номерним знаком АТ 4441 АО жорстоко побив водія швидкої медичної допомоги.

11016046_1720078671552098_1072192706_n_21812__large


Про це йдеться на сторінці профспілки Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги у соцмережі, повідомляють.

— Хамство на дорозі! Щойно на території станції швидкої медичної допомоги водій мерседеса АТ 4441 АО жорстоко побив водія швидкої, який годиться йому в батьки. Свою поведінку аргументував тим, що той не пропустив його на переїзді по вул. Надрічна. Ми будемо відслідковувати цей не перший випадок правопорушення під час виконання наших професійних обов’язків, – йдеться у повідомленні профспілки.

Очевидно, “Мерседес” спеціально їхав за каретою швидкої, щоб “покарати” водія.

— Що саме він йому сказав перед тим як вдарити і чи взагалі щось казав – повідомити не можу,  бо не чув.  Але вдарив серйозно, бо водій має побите обличчя і струс головного мозку. Хоча тільки зараз будемо проводити обстеження, яке може виявити  й інші травми. Після побиття невідомий чоловік сів у свою автівку і поїхав. Це все відбувалось на території станції. Ми викликали міліцію, зараз вони беруть у нашого водія свідчення. Мушу сказати, що це не перший такий випадок. Раніше іншому водію швидкої вибили зуби. Теж за те, що не “поступився” дорогою, – зауважив головний лікар “швидкої” Ігор Ковалюк

джерело vikna.if.ua

Читайте також:  Через сильну зливу затопило десятки будинків та зруйнувало дорогу у Микуличині та Яремче (фото+відео)

Шукайте деталі в групі Facebook