В Україні з’явиться поліцейська академія
Приблизно за п’ять років в Україні буде осучаснена Національна поліція, заявила її голова Хатія Деканоїдзе.
Для підготовки елітних кадрів і майбутніх керівників потрібно створити сучасний навчальний заклад. Про це заявила голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба Нацполіції.
Вона зазначила, що освітні заклади залишилися в системі МВС, тому необхідно створити сучасну Національну поліцейську академію. Із цією метою Деканоїдзе має намір звернутися за допомогою до стратегічних партнерів України.
“Я це обов’язково зроблю, бо вважаю, що це важливо”, – підкреслила голова Нацполіції, додавши, що кожний громадянин матиме шанс вступити в цей заклад.
Деканоїдзе припустила, що приблизно за п’ять років в Україні буде осучаснена Національна поліція.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
“Перемога!” Делегати ПАРЄ підтримали Україну і оголосили протест Росії
-
“Віддала б ту тварюку за живу дитину”: Мама героя “Небесної сотні” зробила емоційну заяву про обмін. “Ніколи і ніхто!”
-
З 1 січня у ТЦК відправлять і мобілізують чоловіків без цих 3-х ознак, масштабна втрата бронювання: мобілізація, ЗСУ
-
Була єдиною дитиною в сім’ї: на Тернопільщині попрощалися із дівчиною, яка випала з автобуса