facebook

У МОН розповіли, скільки учнів має вчитися у першому класі з 1 вересня

З 1 вересня 2024 року максимальна наповнюваність початкових класів складатиме 24 учні.У 2024/2025 норма розповсюдиться на всі перші класи, які вчаться в очному або змішаному форматах.
Для учнів, які вчаться дистанційно, кількість може перевищувати 24 учнів (перш

З 1 вересня 2024 року максимальна наповнюваність початкових класів може становити не більше ніж 24 учні. Це правило стосується як державних, так і комунальних шкіл.

У 2024/2025 році цю норму поширять на всі перші класи, які навчатимуться в очному або змішаному форматах. Для решти класів максимальна наповнюваність залишається 30 учнів.

Скільки учнів має вчитися у першому класі
Наповнюваність класів, які вчаться дистанційно, може бути більшою ніж 24 учні (для перших класів) та більшою ніж 30 учнів (для інших класів). Ця норма чинна під час дії воєнного стану.

Норма закону покликана полегшити взаємодію вчителів і учнів та зробити освітній процес ефективним через зменшення кількості дітей у класі. Педагоги зможуть приділити більше уваги кожному учню / учениці та вибудувати ліпший звʼязок з ними,
– кажуть у МОН.

Розумієте, що шкільна очна освіта перестала давати дитині базові знання? Це не привід для паніки. Щоб відчути різницю у підході до викладання та забезпечити дитину найкращими навчальними матеріалами, випробуйте дистанційне навчання у школі “Оптіма” або ж зверніться до репетиторів від Optima Academy.
Як класи ділитимуть на групи
Поділ класу у школі на групи для вивчення окремих предметів здійснюють за наявності певної кількості учнів. Наприклад, для вивчення української мови у класі має бути більше ніж 27 учнів.

Отже, клас із 24 учнями не ділиться на групи для вивчення цього навчального предмета (крім закладів із навчанням болгарською, кримськотатарською, польською, словацькою, румунською та угорською мовами).

Читайте також:  У Миколаєві в школі побили хлопчика: дитина з тяжкими травмами у лікарні

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.