facebook

Відключення світла зроблять “справедливими”: що вигадали енергетики

Зараз в Україні проводиться інвентаризація, яка допоможе рівномірно розподілити споживання електроенергії між критичною інфраструктурою та побутовими споживачами.Про це розповів голова Державної інспекції енергетичного нагляду Руслан Слободян в ефірі телемарафону.

“Ця чергова інвентаризація покликана на те, щоб впорядкувати цей процес. Будуть оновлені списки критичної інфраструктури. І вони будуть враховані в балансі кожної області”, – розповів Слободян.

Чиновник пояснив, що кожна область має свій максимальний ліміт споживання електроенергії. Якщо від ліміту “відняти” об’єкти критичної інфраструктури, решта – йде побутовим споживачам, які найбільше відчувають на собі графіки погодинних відключень електроенергії.

Заначено, що сьогодні робиться усе можливе, аби розподіл електроенергії відбувався справедливо.

Перегляд розподілу допоможе уникнути випадків, коли об’єкти, які не відіграють важливу роль, залишались з електропостачанням.

Відповідаючи на запитання, чи залишиться складна ситуація в Києві та області через високу концентрацію критичної інфраструктури, Слободян відповів, що інвентаризація допоможе розв’язувати це питання.

Читайте також:  Подружжя привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.