facebook

Для тих, хто вже встановив “Резерв+”: чи надсилатимуть повістки та запрошення на медкомісію

У додатку «Резерв+», за допомогою якого призовники можуть оновити свої облікові дані, не буде повісток та електронних напрямків для проходження військово-медичної комісії. На цьому наголосив член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Вениславський, як повідомляє «apostrophe».На запитання щодо можливості введення електронних повісток через додаток “Резерв+” Вениславський заявив, що остаточне рішення – відмовитися від формату електронних повісток.

“Це питання ми обговорювали та дуже дискутували над ним під час роботи над законопроектом про мобілізацію. І кінцева позиція була консенсусна – електронних повісток через електронні кабінети не буде”, – сказав він.

Веніславський також зазначив, що закон про мобілізацію не регламентує можливість направлення на військово-лікарську комісію через електронний кабінет призовника. Тому направлення особі для ВВК через електронний кабінет чи будь-який електронний засіб зв’язку недоцільний.

“Ми не регламентували у законі про мобілізацію можливість направлення через електронний кабінет будь-яких повідомлень чи направлень на ВВК. Тому з погляду закону направляти на ВВК через електронні засоби комунікації не можна”, – уточнив Веніславський.

Читайте також:  Повістки в "Дія", перевіряйте додаток: Кабмін ухвалили остаточне рішення

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.