facebook

Світла не буде по 10 годин: українців уже попередили – все найгірше ще попереду

Надалі ситуація зі світлом лише погіршуватиметься


В Україні продовжують фіксувати складну ситуацію в енергосистемі через пошкодження, завдані російськими обстрілами. Про це заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко в ефірі “Ранок.LIVE”.

“Відключення світла по 10 годин поспіль можемо очікувати у липні”, – заявив Попенко.

За його словами, не варто очікувати на зменшення тривалості відключень, оскільки через російські обстріли Україні не вистачає генерації для покриття всіх потреб. У той же час, за допомогою імпорту також не вдається покрити цей дефіцит.

Попенко зазначив, що покращення ситуації з енергетикою очікується у вересні, а протягом літа відключення світла триватимуть по 6-8 годин.

Як повідомили в Укренерго, погодинні відключення триватимуть 5 червня протягом доби, також стають ліміти і при їх перевищенні обленерго вимикатимуть світло.

“5 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується протягом усієї доби. Ліміти на споживання електроенергії діятимуть для кожної області з 00:00 до 24:00”, – йдеться у повідомленні компанії.Читайте також:  Відключення світла зроблять "справедливими": що вигадали енергетики

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.