facebook

Один урок на цілий день: вже з 1 вересня у школах будуть глобальні зміни

Міністр освіти та науки України, Оксен Лісовий, анонсував революційні зміни у навчальній програмі для старшокласників з дисципліни “Захист України”.Цей крок спрямований на повне оновлення навчального матеріалу, за винятком усіх аспектів, пов’язаних з радянською спадщиною, та впровадження нових підходів до навчання. Про це розповів міністр освіти та науки Оксен Лісовий в інтерв’ю порталу Hromadske.

Крім того, за словами міністра, оновлений курс міститиме не лише теоретичні аспекти, а й практичні вправи, щоб забезпечити студентам реальні навички та знання для захисту своєї країни. Очікується, що нова програма стане динамічною та інтерактивною, що дозволить студентам активно залучатися до процесу навчання.

Крім того, в рамках оновлення для навчальних закладів було розроблено новий рекомендований перелік обладнання, необхідного для оснащення класів. Це включає сучасні технології, такі як обладнання для дистанційного зв’язку і медичні симулятори, щоб забезпечити студентам доступ до самої передової інформації та методів навчання.

Оксен Лісний підкреслив, що оновлена ​​програма “Захисту України” не лише покликана навчити студентів навичкам оборони, а й розвинути їхнє розуміння важливості ролі кожного громадянина у захисті країни. Це важливий крок на шляху до формування громадянської відповідальності та патріотизму серед молоді.

Оновлена ​​програма “Захист України” складатиметься з 6 модулів. Серед них: домомедична допомога з елементами тактичної медицини; топографія; тактика; інженерія: навички управління БПЛА, радіозв’язку та ін.

Таким чином, переосмислення навчальної програми з дисципліни “Захист України” стає ключовим моментом у сучасній освітній системі України, відображаючи прагнення країни до оновлення та вдосконалення важливих аспектів національної безпеки та цивільного захисту. На вивчення “Захисту України” передбачили півтори години на тиждень, які “трансформують в один урок на місяць, але на повний день”.

Читайте також:  Батьки, готуйтеся: Кабмін затвердив реформи у шкільній освіті – що зміниться

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.