facebook

Останні дзвінки переносяться: хтось піде на канікули ще у травні, а хтось – у середині червня

На Київщині завершується навчальний рік. У більшості 66 громад свято Останнього дзвоника відбудеться до 31 травня. В окремих освітніх закладах решти громад навчання завершиться до 7 та 14 червня відповідно.

Докладніше про те, хто піде на канікули ще у травні, а хто – у середині червня, інформує Telegram-канал Київ UA.

Термін навчання в школах, де були відстрочені канікули, продовжили через більшу тривалість канікул взимку.

Варто зазначити, що цього навчального року на Київщині функціонувало 620 шкіл. 97% навчальних закладів мали змогу працювати в очному та змішаному форматі, маючи можливість укрити школярів у сховищах у разі повітряної тривоги.

Статистика випускників:

Цього року на Київщині майже 58 тисяч випускників.
Свої перші свідоцтва про початкову освіту отримають 23,7 тис. учнів 4 класу.
Навчання у 9 класі завершують 22,9 тис. школярів, у 11 класі – 11,3 тис. учнів.
Варто зазначити, що у деяких школах Київської області свято Останнього дзвоника вже відбулося 25-26 травня. В інших навчальних закладах відбудеться 30-31 травня. Точна дата проведення свята визначається кожною окремою установою та буде повідомлено батькам окремо. А ось випускні іспити для 11-класників пройдуть із 21 червня по 2 липня.

Загалом навчальний рік у Київській області пройшов в умовах воєнного часу, так як і в інших областях України. Незважаючи на труднощі, педагогам та учням вдалося зберегти освітній процес та забезпечити якісне навчання та завершити навчальний рік.Читайте також:  В українських школах вводять новий предмет

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.