facebook

Машини мають здати добровільно: беруть усі – від легковиків до бусів – у МВС дали інструкцію

Водіям розповіли всі подробиці про послугу вибракування авто


Головний сервісний центр МВС розповів, як українці можуть вибракувати свої авто. Детальну інструкцію опубліковано в Telegram-каналі відомства.

Послуги надають територіальні сервісні центри МВС. Список необхідних документів, а також вимоги до них:

заява встановленого зразка (заповнюється у ТСЦ);
документ, що засвідчує особу;
документ, що засвідчує особу уповноваженого представника (для фізичних осіб – нотаріально засвідчена довіреність);
реєстраційний номер облікової картки платника податків;
свідоцтво про реєстрацію ТЗ (технічний паспорт) (за наявності);
номерні знаки (за наявності).
Якщо за послугою звертається фізична особа за відсутності номерних знаків або свідоцтва про реєстрацію ТЗ, знадобляться пояснення.

Для юридичних осіб за відсутності номерних знаків або свідоцтва про реєстрацію МС акт службового розслідування, довіреність, оформлена в установленому порядку, копія рішення власника, що засвідчена в установленому порядку.

Якщо автомобільні номери були викрадені, тоді потрібно подати номерні знаки або свідоцтво про реєстрацію ТЗ – постанову (довідка) органу внутрішніх справ про відмову у порушенні кримінальної справи за фактом викрадення номерних знаків (знака), свідоцтва про реєстрацію ТЗ або постанову (довідка) про порушення кримінальної справи.

Відмова у послузі може бути, якщо власник автомобіля не подав усі необхідні документи або буде з’ясовано по реєстрам, що автомобіль знаходиться в розшуку або під арештом.

Послуга повністю безкоштовна, при цьому з моменту подання документів протягом робочого дня процедура передачі автомобіля має бути виконана. Після вибракування автомобіля відновлення реєстрації вже буде неможливим.Читайте також:  У Раді прийняли закон про скасування штрафних балів для водіїв за порушення ПДР: що це означає

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.