facebook

Почалося: в українських чоловіків призовного віку у Польщі зупинили прийом документів

В Польщі українське консульство тимчасово призупинило консульські дії щодо громадян України призовного віку. 

Про призупинення прийому громадян призовного віку “Суспільному “повідомили в дипустанові.

“Нині призупинений прийом громадян призовного віку. Зараз ми чекаємо вказівки від Міністерства закордонних справ. Тобто чоловіків від 18 до 60 років. Зараз просто тимчасово призупинений їхній прийом. Зараз розробляються механізми, які будуть відповідно діяти до того закону про мобілізацію. Наразі чекаємо”, — розповів співробітник консульства в коментарі Суспільному.

Нагадаємо, напередодні у соцмережах було опублікувало копію наказу, що опинився у розпорядженні журналістів, у якому зазначалося, що можливі лише консульські дії, пов’язані з оформленням посвідчень особи на повернення в Україну.

У документі за підписом першого заступника міністра закордонних справ Андрія Сибіги йшлося про те, що Міністерство закордонних справ наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово призупинити усі консульські дії щодо для громадян України призовного віку.

Читайте також:  Десять днів не дозволяли побачити тіло і придумували версії: наречена загиблого в Польщі українця розповіла про поведінку поліції

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.