facebook

Мольфар назвав міста, які постраждають від агресії РФ найближчим часом: “Будуть постійні прильоти“

Макс Гордєєв розповів про те, які міста найближчим часом особливо страждатимуть від ударів з боку РФ. Відомий мольфар поділився власним прогнозом про можливі атаки.Мольфар назвав міста, які постраждають від агресії РФ найближчим часом: “Будуть постійні прильоти“ – today.ua
Український мольфар Макс Гордєєв дав нове інтерв’ю, де поділився власними прогнозами. Учасник шоу “Битва екстрасенсів” зазначив, що заморозки війни не буде, хоча може виникнути невелика пауза, яку Росія використає для накопичення потрібної кількості зброї.

Водночас він запевняє, що Україна зможе отримати необхідні на фронті винищувачі F-16 та системи Patriot. Але Макс вважає, що не потрібно публічно розголошувати інформацію про передачу озброєння, оскільки ворог уважно стежить за нею, щоб завдавати нових ударів.

Гордєєв також відповів на запитання про те, куди цілитиметься російська армія найближчим часом. Він попередив, що найбільше страждатимуть Харків та Суми, але й Запоріжжю окупанти не дадуть спокою.

“Ситуація в Харкові залишається дуже важкою. Найближчий місяць там будуть постійні прильоти, у тому числі і в області. Тому розслаблятися не можна. Важкий час буде і для Сум та області”, – сказав мольфар.

Мольфар назвав міста, які постраждають від агресії РФ найближчим часом: “Будуть постійні прильоти“

Макс також звернувся до мешканців міста Кам’янське на Дніпропетровщині. Він упевнений, що росіяни битимуть по садках, школах та парках, тому варто поберегти дітей.

“Окупанти цілитимуться в місця, де є електростанції або гідростанції. Будуть обстріли житлових будинків і тих місць, де поряд діти”, – попередив Гордєєв.

Читайте також:  Ми всі в крові, – жителька будинку в Умані не стримала сліз

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.