facebook

Мольфар назвав рік, коли Росія остаточно програє у війні

Майстер Овен Стефан зробив прогноз на 2024 рік.Майстер Овен Стефан разом зі своїми учнями досліджує питання закінчення війни в Україні. У програмі “Таємні знаки” він розповів, що вони навіть прискорюють процес настання довгоочікуваної перемоги на тонкому плані.

За словами Стефана, всі біди України пов’язані з хрещенням Русі в кривавий період.

“На тонкому плані ми закликали княгиню Ольгу і князя Володимира каятися за свої вчинки. 14 числа Володимир став на коліна і молився за своє прощення. Зараз вони відпрацьовують свою карму”, – розповів майстер.

Він додав, що минулого року в нас було кілька можливостей закінчити війну, але ми ними не скористалися. Останній такий шанс був у вересні 2023 року.

“Нам не вдалося відтермінувати або відвернути сценарій війни. Але я говорив, що щойно чобіт російського солдата переступить у великій війні наш кордон, це буде початок кінця Російської Федерації”,- додав Стефан.

За його словами, новий коридор можливостей відкриється навесні цього року. У нас буде кілька місяців на дуже потужні події.

“Найбільше підсвічується 24 квітня. Десь із початку квітня до початку літа в нас є коридор можливостей. У нас є шанси завершити війну або зробити потужний перелом”, – підсумував Стефан.

https://youtu.be/N6IPug9XXgQ

Читайте також:  Трирічна дівчинка випала з 6 поверху: поліція відкрила справу проти батьків

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.