facebook

В Україну увірвався 8-бальний шторм: магнітна буря затягнеться майже на тиждень

Потужна магнітна буря накрила країну 12 березня, а вже 14 березня досягла свого максимуму.Україну накрила нова магнітна буря. Вона триватиме майже цілий тиждень. Про це повідомляє meteoagent.

Якщо вам подобаються такі матеріали, то пропонуємо прочитати: В Україну вривається шторм: синоптики оголосили І рівень небезпечності.

Магнітна буря увірвалася в країну 12 березня. Уже наступного дня геомагнітний шторм раптово злетів до 5-бального рівня. 14 березня потужність бурі була вже на рівні майже 8-ми балів, що робить її неймовірно сильною.

15 березня сила шторму опустилася до 6-ти балів. Очікується, що 16-17 березня магнітна буря буде на рівні 3-х балів, після чого опуститься до мінімуму.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 7 спалахів класу М. Повідомляється, що 16 березня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 15%. Імовірність спалахів класу Х становить 5%.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 13 сонячних плям.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

Читайте також:  "Всім вклоняємось до землі": батьки зниклого на Говерлі 6-річного хлопчика подякували за порятунок сина

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.

Що робити під час магнітної бурі
Для того, щоб звести до мінімуму негативний вплив бурі, дотримуйтеся правил здорового способу життя під час бурі й за кілька днів до неї.

Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої й борошняної їжі. Їжте більше сезонних фруктів і горіхів, риби, горіхів.

Відмовтеся від кави, алкоголю і сигарет. Шкідливі напої замініть трав’яним чаєм. Частіше бувайте на свіжому повітрі й більше ходіть пішки. Регулярно провітрюйте кімнату.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.