facebook

“Трусити” буде 6 днів: Україну накрила дуже сильна магнітна буря

Сила магнітної бурі, яка накрила Україну, підвищилася до майже 7-ми балів.В Україні дуже затягується магнітна буря. Вона триватиме цілих шість днів. Про це повідомляє meteoagent.

6 березня в країну увірвалася 3-бальна магнітна буря. Уже наступного дня її потужність раптово “злетіла” до майже 7-ми балів. На такому ж рівні вона була і 8 березня.

Уже в суботу, 9 березня, геомагнітний шторм трохи ослаб, його сила опустилася до 5-ти балів. Очікується, що 10-11 березня магнітна буря буде на рівні 3-х балів, після чого опуститься до мінімуму.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 6 спалахів класу С. Повідомляється, що 10 березня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 15%. Імовірність спалахів класу Х становить 1%.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 31 сонячну пляму.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.

Читайте також:  Автобус із людьми Киви розстріляли під Харковом, є тяжкопоранені. Фото і відео 21+

Що робити під час магнітної бурі
Для того, щоб звести до мінімуму негативний вплив бурі, дотримуйтеся правил здорового способу життя під час бурі й за кілька днів до неї.

Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої й борошняної їжі. Їжте більше сезонних фруктів і горіхів, риби, горіхів.

Відмовтеся від кави, алкоголю і сигарет. Шкідливі напої замініть трав’яним чаєм. Частіше бувайте на свіжому повітрі й більше ходіть пішки. Регулярно провітрюйте кімнату.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.