facebook

У батьків та близьких сльози радості: солдати повертаються додому — оголошено демобілізацію

Президент України, Володимир Зеленський, підписав законопроєкт про демобілізацію військовослужбовців, які проходили строкову службу.

Згідно з повідомленням від Цензор.НЕТ, це підтверджують дані з картки проєкту закону, який стосується внесення змін до глави ХІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо строків строкової військової служби.

Раніше Верховна Рада прийняла законопроєкт щодо демобілізації строковиків з включеною нормою про можливість відстрочки від подальшої мобілізації на 12 місяців.

“Військовослужбовці, які проходили строкову службу, та строк військової служби яких, встановлений згідно з частиною першою статті 23 цього Закону, завершився під час тривання воєнного стану, і військову службу яких було продовжено понад встановлені строки відповідно до частини дев’ятої статті 23 цього Закону, звільняються з військової служби та переводяться у запас за строк, визначений Указом Президента України”, – зазначено в законопроєкті.Читайте також:  10 правил Великого посту: як нe перетворити його на півтора місяця важкої і безглуздої дiєти

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.