facebook

Чи має право Міносвіти закривати школи

Міністерство освіти і науки України не має повноважень закривати школи. Це можуть робити місцеві органи самоврядування.Джерело: NV

Про це заявив очільник відомства Оксен Лісовий. І повідомив, чи варто закривати окремі навчальні заклади у нашій державі.

Чи може МОН закривати школи
Лісовий при цьому заявив, що молодшу сільську школу не закривати, молодших школярів потрібно залишати ближче до батьків.

Щодо базової школи, маємо переглянути мережу, ми не можемо лишитись в тій мережі, в якій ми є. Базова школа повинна бути якісною, більшою, добре оснащеною,
– вважає міністр.

Він також додав, що для цього треба забезпечити шкільний автобус, який буде нормально доставляти дітей з сіл до базової школи, до опорних закладів.

Лісовий переконаний, що це непопулярні заходи, але їх не оминути, аби ліквідувати освітні розриви між учнями міста та села.

Скільки навчальних закладів на Київщині відновили
На Київщині у час повномасштабної війни російські окупанти зруйнували та пошкодили 244 школи, садочки, заклади позашкільної та профтехосвіти.
Очільник Київської області Руслан Кравченко повідомив, що в області відновили повністю або частково вже 198 навчальних закладів.
Також у навчальних закладах облаштовують і укриття. Наразі будують їх у 18 школах та дитячих садках.

Читайте також:  Чому молодь не хоче ставати вчителями: 25-річний педагог назвав несподівану причину

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.