facebook

Інформаційна війна: перемикання псевдозагроз допоможе Путлеру? Вже НІ!

Аналіз матеріалів з раSSєйського інформаційного потоку (проносу – ред.) показав цікаві результати: Масква перемкнула увагу на дії російський війську Сирії і намагається створити видимість постраждалої сторони від інформаційної війни Заходу проти росії.

З виникненням тематики «сирійських бомбардувань» Україна опинилася відсунутою на рівень «поточних подій у світі». Якщо рік тому повідомлення про Україну займали більш 90% всієї новинної інформації, то сьогодні цей показник ледве дотягує 5% позначки.

Феномен «переключення уваги аудиторії» в рассєйських інформаційних заходах не є чимось новим. Його цілком можна розглядати, як давно “обкатаний” сценарій, який реалізовувався в лютому 2014 року в Криму, у травні 2015 – на Донбасі, а з вересня 2015 – увага була швидко переведена з України на події в Сирії.

Сьогодні вже можна говорити, що інформаційний інтерес до України швидко згас, а нова інформаційна обстановка вже позначила близькосхідні пріоритети Мааскви.

Для інформаційних аналітиків вересень-+2015 запам’ятався «розкручуванням» сирійського приводу з пошуку мотивів бомбардувань, яким Кремль замінив Донбаський сценарій.

Взагалі, в російських медіа дуже часто експлуатують риторику «нада защітіть страну». У цих цілях, найважливішим моментом для кремлівських інформаційників є формування образу ворога.

Наявність віртуального ворога завжди було фактором згуртування РаSSєії. Відомі випадки, коли службісту НКВС доводилося придумувати ворогів – так було легше управляти великою країною.

Для сьогоднішньої росії ворог вже визначений – це Захід (Європа і США). Він нібито веде інформаційну війну проти росії. Причому, детально розібратися, як це відбувається і що від цього втрачає сама росія, досить складно. Конкретної інформації з цифрами про втрати росії від «ворожих дій Заходу» немає ніде – її підмінили сотнями емоційних тез. Наприклад, ось “така х*ня, малята“:

Читайте також:  Під Одесою по-звірячому вбили вчителя: Тіло викинули на цвинтар

· «У англосаксів любов до війни. Американська культура оспівує насильство, муки і смерть», – Д.Міхеев, колишній старший науковий співробітник Гудзонівського інституту стратегічних досліджень США;
· «Захід вважає Росію нецивілізовано
ю країною і намагається її знищити, це їх типова позиція», – депутат Держдуми Є.ФЕДОРОВ про суть світової політики Заходу;
· «Англосакси зробили прибалтів своїми рабами, а владу в своїх прибалтійських землях поставили наглядачами над рабами», – сюжет RT;
· «Захід створює нестабільність в Росії для пере
ведення російських грошей в американські боргові зобов’язання», Н.В. Стариков, публіцист, лідер організації «Профспілка громадян Росії», директор петербурзької філії «Перший канал»;
· «Росія сьогодні бореться з наркозагрозою англосаксів поодинці», – агентство новин «Politikus.ru»;
· «Американці заявляють про зацікавленість у забезпеченні суверенітету і територіальної цілісності України. Але їх цікавить Росія»- секретар
радбезу РФ М.Патрушев.

«Антизахідним» висловлюванням авторитетних джерел можна присвятити не одну книгу

Джерело – http://www.bbcccnn.com.ua/podiyi-shodu/ynformatsyonnye-vragy-yly-kak-sozdaetsya-propaganda-kremlya/

Шукайте деталі в групі Facebook