facebook

Коли Росія і Україна сядуть за стіл перемовин: астролог озвучив прогноз щодо війни

Деякі астрологічні аспекти вказують на можливість завершення повномасштабної війни у Україні у травні 2024 року. Йдеться саме про її “гарячу фазу”.Про це йдеться у прогнозі астролога Олексія Кириченка на каналі “Астро Світ” в YouTube.

Він переконаний, що вже невдовзі українці забудуть про велику війну й країна повернеться до мирного життя.

За його словами, для Збройних сил України складеться сприятлива ситуація. Цей період вже близько, він відбудеться наприкінці зими цього року. Саме тоді стане зрозуміло, що українці почали перемагати.

Проте цілковите припинення бомбардувань України можливе не раніше літа. Десь у цей час Україна і Росія сядуть за стіл переговорів та почнуть домовлятися про мир.

Водночас, астролог вважає, що з 2025-го по 2026-й рік буде вирішуватися питання Донбасу та Криму.

Він впевнений, що всі українські території будуть повернуті під контроль України, однак це не станеться одразу після завершення бойових дій.

Ще він зауважив, що російський президент Володимир Путін перестане “тиснути” на громадян. Вони самі зможуть ухвалювати деякі рішення.

 

Читайте також:  "Неймовірна негода скує Україну холодом на 2 важкі доби, попереду небувалий мороз": нестямний снігопад накриє цю область

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.