facebook

Мольфар назвав провісники перемоги України над Росією

За його словами, природа подаватиме знаки.Карпатський мольфар Любомир зробив прогноз щодо закінчення війни в Україні. За його словами, будуть провісники, які означатимуть якнайшвидше завершення бойових дій.

“Спочатку прийде знамення у вигляді надзвичайно яскравої комети, яка пролетить над небосхилом, висвітлюючи нічне небо. Це буде символ різких змін і початку нового витка боротьби. Ті, хто побачить її, повинні готуватися до випробувань, але і не втрачати надії”, – повідомив Любомир.

Він додав, що незабаром може з’явитися нова людина, яка стане на чолі ЗСУ. За словами мольфара, він буде досить мудрим для того, щоб перетворити армію України. Як результат – зміцняться міць і воля до перемоги у воїнів.

Крім того, продовжив мольфар, повернення наших земель буде супроводжуватися знаками в природі.

“Спочатку на землю спустяться надзвичайно великі зграї птахів, яких не бачили тут десятиліттями. Вони принесуть з собою новини оновлення та об’єднання. Далі земля розквітне неймовірним цвітом навіть у найменш очікуваних місцях – це буде знаком, що сили природи стоять на боці справедливості, і що настав час для відновлення єдності нашої нації”, – зазначив він.

Також Любомир уточнив, що росіяни самі почнуть шукати шляхи досягнення миру, коли у них настане прозріння. Він каже, що народ країни-агресора обов’язково відчує тягар від підтримки зла.

Читайте також:  Супрун запустила лінію для запобігання суїцидів серед ветеранів: деталі

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.