facebook

У 2024 році в українських вчителів підніметься зарплата на 21%

Згідно з новим Держбюджетом на наступний рік, очікується позитивна динаміка у зарплатах вчителів в Україні.Один із ключових пунктів – зростання мінімальної зарплати, що автоматично відобразиться на оплаті праці освітян.

За офіційними заявами прем’єр-міністра України, Дениса Шмигаля, вчителі можуть очікувати підвищення своїх доходів на 21%. Цей показник вже закріплений у Держбюджеті. Зокрема, середньомісячна розрахункова заробітна плата вчителя вищої категорії планується збільшити з 14,4 тис. грн до 17,4 тис. грн.

Міністр освіти і науки України, Оксен Лісовий, розкрив деталі поетапного підвищення заробітної плати вчителям. Перший етап заплановано на 1 січня, із підвищенням на 10%. Другий етап наступить з 1 квітня, і вчителі отримають ще 12,6% збільшення своїх доходів.

Ці ініціативи розглядаються як крок до поліпшення матеріального становища педагогічних працівників та підтримки освітнього сектору в Україні. Подальший розвиток цієї сфери залишається в центрі уваги уряду, спрямованого на підвищення якості освіти в країні.

Читайте також:  Вчителі навчатимуть учнів керувати дронами: Що відомо

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.