facebook

Мобілізованим педагогам скасували зарплату у навчальних закладах

Учителям та викладачам ЗВО, які перебувають на військовій службі за призовом під час мобілізації, скасували право на збереження середнього заробітку за основним місцем роботи. Тобто у їхньому навчальному закладі.Джерело: Osvita.ua

За інформацією Міносвіти України, відповідні зміни до закону “Про освіту” ухвалила Верховна Рада. Вони набули чинності з 24 грудня цього року.

Мобілізованим педагогам скасували зарплату у навчальних закладах
У міністерстві освіти зазначили, що метою рішення є встановлення справедливих і рівних умов для всіх військовослужбовців України.

Так, до 24 грудня 2023 року за педагогічними та науково-педагогічними працівниками на період проходження військової служби зберігали середній заробіток.

Зауважимо також, що відстрочку від мобілізації мають викладачі та вчителі, які працюють у своїх навчальних закладах на повну ставку.

Наступного року педагогам підвищать зарплату
Очільник українського уряду Денис Шмигаль заявив, що зарплати педагогам у 2024 році підвищать на 21%.
Так, вчитель вищої категорії у середньому має отримувати 17,4 тисячі гривень.
Міністр освіти Оксен Лісовий уточнив, що оплата праці вчителів зросте у два етапи: І – з 1 січня на 10%, ІІ – з 1 квітня – на 12,6%.
У середньому педагог має отримувати 16 тисяч гривень зарплати.

Читайте також:  "Повістки почали вручати в місці, де чоловіки почувалися максимально спокійно": мобілізація підготувала сюрприз

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.