facebook

“Це найуспішніший період для країни”: який місяць вирішить долю України – прогноз на 2024 рік

Коли закінчиться війна в Україні і яким буде 2024 рік, розповіла Главреду астролог Людмила Халанська.Війна в Україні може не завершиться в 2024 році, але вогонь буде припинено. Як розповіла Главреду астролог Людмила Халанська, у 2024 році Україну чекає кілька позитивних новин щодо війни.

“На тлі глобальних тенденцій 2024 року діятимуть коротші. І перші ж з них виявляться позитивними. Вони чекають нас вже в кінці зими, в лютому, і принесуть нам хороші новини, які дадуть надію на довгоочікуване полегшення”, – зазначила астролог.

За її прогнозом, березень і квітень буде не такими приємними для українців, але вже в кінці квітня можна чекати “перемоги”.

Хто така Людмила Халанська
Людмила Халанська – відомий астролог. Автор багатьох статей і публікацій в ЗМІ. Халанська також астролог-консультант,

складає натальні карти, прогнози, гороскопи сумісності.

“Квітень-травень (особливо в травні!) у гороскопі України діятиме одразу кілька сильних гармонійних показників, які стосуються суттєвих змін у політиці, владі та системі управління та вказують на наші результативні дії у правильному напрямку. Травень стане найуспішнішим для України періодом у 2024 році”, – заявила астролог Халанська.

Астролог додала, що літо 2024 року буде не таким простим, але не критичним.

Коли закінчиться війна в Україні
Астролог заявила, що гаряча фаза війни може закінчиться вже навесні 2024 року.

“Гаряча фаза війни цілком може завершитися в 2024 році, найімовірніше – навесні. Але чи буде це “заморозка” або інша призупинення повномасштабної війни – покаже час, астрологія лише вказує на високу ймовірність цього”, – додала астролог.

Читайте також:  Астролог Ольга Медвецька: Є вірогідність, що війна закінчиться цього літа

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.