facebook

Астролог спрогнозував точну дату завершення війни в Україні: вісником миру стане комета

Чимало українців хочуть знати, коли закінчиться війна з російськими окупантами. І доки представники ЗСУ не називають точних термінів, цікавляться думками езотериків. Астролог Влад Росс спрогнозував точну дату завершення бойових дій.Астролог спрогнозував точну дату завершення війни в Україні: вісником миру стане комета – today.ua
Провидець вважає, що вісником майбутнього миру стане так звана Диявольська комета, яка наближається до Землі. Зазначено, що орбітальний період цього небесного тіла становить 71 рік. Вона з’являється у переломний момент, який буде різко негативним для ворога.

Минулого разу це було під час смерті Йосипа Сталіна. Той момент став переломним для Радянського Союзу. Влад Росс заявив, що у вказаної комети “обломилися роги”, і вона набула зеленого кольору. На його думку, це символізує закінчення бойовий дій.

“До Землі з мирними договорами вона наблизиться вже скоро – це буде 2 червня. Комети, вісники богів, повністю змінюють геополітичну систему. Ця комета відправлена, щоб завершити війну. До червня вона має підійти до мирного вирішення питання”, – зазначив дослідник зірок.

Росс також заявив, що лідер рашистів Володимир Путін уже пішов із життя. Однак у Кремлі цей акт ретельно приховують. Та шила в мішку не приховаєш – і незабаром правда стане відома всьому світу, це справа часу. Влад нагадав, що вже говорив про смерть російського диктатора, але йому мало хто вірив.

“Війна має перейти у мирне вирішення питання. Ця суперкласна комета, яка щоразу скидає вождя у Рашці. Я казав, що Путін здохне цього року”, – наголосив астролог.

Читайте також:  “Вдарить” до +40°: Українців попереджають про сильну спеку

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.