facebook

Війна “закінчиться раптово”: Зеленський зробив заяву

Існує дуже багато факторів, які впливають на процес закінчення війни, підкреслив Андрій Єрмак.Поки невідомо, коли закінчиться війна в Україні з російськими загарбниками, заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

За його словами, поки ніхто не знає, коли закінчиться війна. Про це він сказав в інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Глава ОП нагадав, що для цього робляться всі необхідні зусилля. Разом з тим існує дуже багато факторів, які впливають на цей процес.

“Але все ж якщо порівнювати з забігом на 100 метрів, то я вважаю, що 70 метрів ми вже пробігли. Але ці останні 30 є найважчими”, – сказав він.

Разом з тим глава президентської адміністрації вважає, що війна закінчиться раптово.

“Я думаю, ніхто не знає, коли закінчиться війна. Вона закінчиться дуже раптово”, – додав Єрмак.

Прогнози закінчення війни в Україні
Раніше Валерій Залужний назвав “рецепт” завершення війни в Україні. Найбільший ризик окопної війни полягає в тому, що вона може затягнутися на роки і виснажити українську державу, вважає головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, раніше Роман Світан назвав місяць і сценарій закінчення війни в Україні. Після появи у ЗСУ сучасної авіації ситуація може змінитися, не виключив Роман Світан.

Як повідомлялося раніше, Олександр Хара розповів про варіанти завершення війни в Україні. Експерт вважає, що для України було б добре, якби росіяни зрозуміли, що більше не можуть вести цю війну.

Читайте також:  Два моторошних прогнози астролога Влада Росса: як закінчиться війна в Україні

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.