facebook

Посилення мобілізації: яких чоловіків не братимуть до війська

ЗСУ критично скоротилися через поранення та загибель бійців. Армії терміново потрібне свіже поповнення. Отже в Україні вже найближчим часом посилять мобілізацію військовозобов’язаних чоловіків. Та очевидно повної мобілізації, як наполягає Валерій Залужний, все одно не буде. 

Посилення мобілізації в Україні: стало відомо, яких чоловіків не братимуть до війська – today.ua
Про необхідність посилення мобілізації та одночасно потребу вибірково підходити до цього процесу, розповіли військові експерти.

За словами психолога та офіцера ЗСУ Андрія Козінчука, мобілізація зараз вкрай необхідна для поповнення українського війська. Воно критично обміліло внаслідок загибелі та поранень багатьох бійців. Та й серед тих, які начебто не ушкоджені фізично, дуже багато морально виснажених людей, які вкрай потребують відпочинку.

“Потреба у свіжих силах на фронті є величезною — ми вже закінчуємося. Люди на війні, на жаль, гинуть, а є ще й поранені… Люди поступово йдуть, шпиталі переповнені. У мене особисто в підрозділі звільняються дядьки, яким по 60 років. Нам потрібні свіжі сили на фронті. Ті, хто залишилися – вони стомлені, виснажені, з контузіями. Тобто є величезна потреба, аби освіжити наших людей на передовій”, – каже Андрій Козінчук.

Аналогічної думки дотримується і військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“В будь-якому разі будуть ухвалені відповідні рішення щодо посилення мобілізації”, – зазначає Коваленко.

Посилення мобілізації в Україні: стало відомо, яких чоловіків не братимуть до війська

Але, на його думку, тотальної мобілізації серед чоловіків проводити не варто. Так можна лише нашкодити справі. Адже серед чоловіків, які досі не служили у війську, є чимало прихованих сепаратистів, які абсолютно не мотивовані воювати на боці України.

Читайте також:  Чоловічий погляд: 5 головних страхів сильної статі

“На жаль, сьогодні у нас є певна кількість чоловіків, які непридатні для виконання функцій військовозобов’язаного, захисника України за однієї причини – вони є латентними сепаратистами. Це серйозне питання. Нам потрібні вмотивовані, патріотично налаштовані люди. Люди з вулиці можуть виявитися, наприклад, агентами ворожих спецслужб, які будуть направлені на полігон”, – зауважив Коваленко.

Тобто, в кращому випадку ці люди будуть абсолютно безкорисними для війська, а в гіршому – можуть навіть нашкодити. Отже до питання щодо мобілізації, навіть посиленої, слід підходити дуже виважено.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.