facebook

Вже з 1 жовтня: українцям приготуватися – Кабмін запровадив жорсткі заходи

Уряд приготував новий “сюрприз” для людей
У процесі розгляду проєкту закону №8401 народні обранці без погодження з МВФ змінили текст документа, який був структурним маяком на виконання меморандуму із Фондом. Про це розповів нардеп Ярослав Желєзняк.У своїй публікації парламентарій повідомив, що МВФ не зараховує Україні виконання маяка за законопроєктом №8401 та вимагає повернення податкових перевірок.

Железняк зазначив: “І сьогодні уряд схвалив такий законопроєкт: з 1 жовтня 2023 року відновлюється проведення документальних (планових та позапланових) перевірок, проведення яких було заборонено до припинення чи скасування військового, надзвичайного стану на території України”.

Він також нагадав, що у фінальній версії проєкт закону була значно краща редакція, де фактично перевірки поверталися лише для підприємств від 40 млн грн обороту.

Проте заступник голови ОП Ростислав Шурма в останній момент наполягав на редагуванні та зобов’язався узгодити таку позицію з міжнародними партнерами.

Залізняк констатував, що в результаті нічого не зроблено і тепер внесено набагато гіршу редакцію.

Нардеп не соромився у висловлюваннях: “Питання до колег з Коаліції – а ви довго будете ось це терпіти? Зараз знову всіх підставив під голосування за перевірки? Просто тупість помножена на корупційність вже починає вам особисто створювати проблеми”.

Читайте також:  У Польщі авто наїхало на голову українцю, який працював у каналізації

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.