facebook

В українських школах один з предметів будуть викладати за новою програмою: що зміниться з 1 вересня

З 1 вересня у різних регіонах нашої країни оновлять дисципліну “Захист України” – вона передбачає тренування вчителів, які навчатимуть дітей вмінням, “необхідним для життя в реаліях сьогодення”.Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки України.

Зазначається, що програму дисципліни буде оновлено – збільшать кількість практичних занять та додадуть підготовку до опанування базовими технологіями, якими зараз користуються захисники та захисниці України. Врешті, її фіналізують на основі відгуків учителів і учнів, що братимуть участь у пілотному проєкті.

Програма включатиме навички домедичної допомоги, орієнтування на місцевості, знання з мінної безпеки та навички керування БпЛА. МОН зазначає, що це “те, на що сьогодні є запит і від учнів, і від учениць”, а самі вміння — “не лише про потреби оборон”.

“Знання з мінної безпеки допоможуть зберегти життя і здоров’я, правильно поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Навички керування БПЛА — конкурента перевага, їх використовують відеографи, геодезисти, археологи і ще безліч спеціалістів у професійній діяльності”, — йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Фізкультура у підвалі, а у шкільних спальнях – “готель”: у центрі Львова школа потрапила у гучний скандал

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.