facebook

Генштаб ЗСУ зробив важливу заяву щодо повної мобілізації в Україні

В Україні продовжили воєнний стан до 15 листопада. Разом із ним продовжено й загальну мобілізацію військовозобов’язаних громадян. Водночас, чутки про повну мобілізацію усіх чоловіків є ворожою пропагандою.Генштаб ЗСУ зробив важливу заяву щодо повної мобілізації в Україні – today.ua
Про це заявив Генштаб ЗСУ у своєму Twitter.

Останніми днями у Мережі активно розганяють чутки про те, що в Україні розпочалася повна мобілізація всіх чоловіків. При цьому заявляють, що призову не вдасться уникнути майже нікому: понад 80% українських чоловіків віком від 18 до 60 років будуть “поставлені під рушницю”.

Для більшої переконливості на різних Telegram-каналах публікують картинки з логотипом українського телеканалу 1+1, із написом “Повна мобілізація в Україні”. Крім того, картинка також супроводжується підписом, що буде мобілізовано понад 80% чоловіків.

У Генштабі спростували цю інформацію.

“Ворог проводить чергову інформаційну операцію, спрямовану на зрив мобілізаційних заходів в Україні”, – пишуть у повідомленні.

Генштаб ЗСУ зробив важливу заяву щодо повної мобілізації в Україні

Насправді така інформація – фейк чистої води. Мобілізація в Україні справді триває від початку війни. І призов до ЗСУ весь цей час практично не припинявся. Проте жодних додаткових наказів щодо збільшення обсягів призову немає. Мобілізація триває планово, у межах виникнення потреби у свіжому поповненні на фронті.

Крім того, медіа-ресурси, підконтрольні ворожим ЗМІ, поширюють інформацію про те, що представники ТЦК перекривають автодороги та роздають повістки усім зустрічним чоловікам.

У Генштабі заявляють, що подібна інформація – це брехня, яка розповсюджується ворогом спеціально, щоб налякати українців, змусити їх панікувати та ховатися від мобілізації.

Тому українців закликають не довіряти жодним повідомленням, окрім інформації, розміщеної на офіційних сайтах держструктур, або в офіційних месенджерах військової влади.

Читайте також:  Загальна мобілізація: до чого готуватися безробітним та офіційно не оформленим

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.