facebook

Зеленський приїхав до Івано-Франківська: що відомо

Глава держави відвідав реабілітаційний центр, у якому лікуються українські захисники.

Президент України Володимир Зеленський, який нещодавно приїжджав в Одесу, прибув з візитом до Івано-Франківська. Він відвідав реабілітаційний центр, у якому лікуються українські захисники.

“Хочу подякувати кожному з наших воїнів за подвиг та героїзм. Дякую від усіх українців за захист нашої держави. Перемога точно буде! Бажаю швидкого одужання!” – повідомив президент у Telegram-каналі.

Також Зеленський висловив велику вдячність українським медикам.

“Лікарі, медсестри, ви всі фантастичні. Пишаємося вашою важливою роботою!” – відзначив глава держави.Як додатково зазначив Зеленський, сьогодні у Франківську відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

“Дуже важливе засідання саме зараз, коли є час підготуватися до зимового сезону як на державному рівні, так і на рівні областей та громад. Маємо бути свідомі того, що російські терористи спробують продовжити атаки проти української енергетики, проти нормального життя людей. Але наша незламність має перемогти”, – наголосив президент.

Окрім того, були обговорені й бюджетні питання.

“Місцеві бюджети мають суттєві ресурси, які треба витрачати з державницької позиції. Усі бачать, якими є потреби на передовій. Усі бачать, на чому акцентують волонтери. Отже, усі бюджети – і державний, і місцевий – мають відповідати пріоритету номер один, а саме обороні. Допомога нашим воїнам, допомога захисту, допомога сімʼям наших героїв і загалом захисту життя”, – додав глава держави.

29 липня президент України Володимир Зеленський відвідав українських бійців Сил спеціальних операцій на Бахмутському напрямку, аби привітати їх з професійним святом.

Читайте також:  Патрульні нарікають, що франківські водії уже почали святкувати

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.