facebook

Мобілізації більше не буде: Шмигаль розповів, на що замінять масову роздачу повісток і коли

В Україні хочуть відмовитися від призову до армії
Повномасштабне російське військове вторгнення в Україну показало, на що здатна українська армія. Але також випливли й недоліки, які в Кабміні заявили про готовність виправляти. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поділився, що незабаром може змінитися.Шмигаль упевнений, що українська армія залишиться однією з найсильніших у світі та після завершення війни. Але її необхідно реформувати, про що обговорювалося на нещодавньому засіданні.

Зокрема, першим завданням український уряд собі поставив завершити перехід Сил безпеки та оборони України на стандарти НАТО.

Одним із кроків буде відмова від призову до армії у тому вигляді, який існував в Україні до війни. Основою нашої оборони стане професійна армія.

При цьому одночасно будуть створені два компоненти резерву. Усі військовослужбовці постійно проходитимуть обов’язкові навчання за певними військовими спеціальностями.

Ще одним компонентом Нової української армії стане розвиток військово-промислового комплексу (ВПК). Україна вже активно нарощує виробництво зброї та військової техніки.

Мало того, будуть запущені нові програми та проєкти. Приватний бізнес, зазначає Шмигаль, має стати повноцінним партнером держави у ВПК.

Глава Кабміну поділився планами створення нової системи оборонних закупівель, яка включатиме активну взаємодію з міжнародними партнерами та довгострокове бюджетне планування.

Окремо, за словами прем’єр-міністра України, на зустрічі було порушено питання військово-патріотичного виховання та створення системи національного спротиву. Шмигаль наголосив, що ми будуємо нову країну, яка має бути безпечною та захищеною.

Читайте також:  Скільки ще може бути масованих ударів по Україні: експерт оцінив запаси ракет Росії

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.