facebook

Колихне до 39 грн за долар: українців приголомшили курсом валют на червень

Українців попередили про зміну курсу долара
За червень місяць курс гривні залишиться стабільним, проте можуть виникнути коливання курсу долара Передбачається, що курс готівкової валюти не падатиме нижче встановлених офіційних значень, а також не перевищить 38,9 грн/дол. Про це у коментарі OBOZREVATEL повідомив аналітик аналітичного центру Олексій Кущ.


З його слів, курс долара, своєю чергою, може залежати від постачання Україні міжнародної фінансової допомоги від держав-партнерів.

“У нас похідне зараз від міжнародної фінансової допомоги. Більш-менш стабільно надходять гроші від західних партнерів, тому є все для курсової стабільності. Плюс було продовження «зернового коридору», розблоковано транзити через Польщу та інші країни. Також сировинний експорт відновився. Звичайно, не на довоєнний рівень, але 60-70% до довоєнного рівня експорту зараз маємо, – повідомив Кущ.

Крім того, спостерігається зниження відпливу капіталу від українців, які перебувають за кордоном. Це також може вплинути на курс валюти.

Нещодавно банки України встановили готівковий курс долара на рівні 37,15/37,60 грн/$ (купівля/продаж). На цю мить ціна на валюту для покупки не змінилася, тоді як ціна на продаж збільшилася на 4 копійки. Офіційний курс американської валюти, як і раніше, дорівнює 36,56 грн/$.

Не рекомендується українцям штурмувати валютний обмін, особливо якщо таке рішення ухвалюється з надією на майбутні девальвації курсу.

Читайте також:  Що чекає на ЗСУ і Україну восени-взимку: прогноз Жданова

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.