facebook

“Долар готується до різкого стрибка?”: експерт пояснив, чи варто чекати “сюрпризів” на ринку обміну валют у квітні

У квітні в Україні курс долара буде перебувати у межах 37,00-39,00 гривень за один долар, якщо не відбудеться жодних виняткових подій.Як інформує “ТСН”, про це йдеться у прогнозі кандидата економічних наук, незалежного експерта Олександра Хмелевського.

За його словами, курс долара до гривні нижче за 37 грн навряд чи впаде. Натомість потенціал для зростання набагато більший

Що стосується безготівкового долара, то стосовно гривні він залишається стабільним, каже експерт. Хоча НБУ постійно продає валюту для задоволення попиту.

“Минулого тижня обсяг продажу валюти Нацбанком зріс до 500 млн доларів, що свідчить про зростання попиту на валюту. Однак іноземні кредити і гранті надходять стабільно в запланованих обсягах. Це забезпечує стабільність валютного курсу і навіть дозволяє нарощувати валютні резерви”, – заявив Хмелевський.

Разом з тим експерт не виключає того, що стабільність може зруйнуватись у будь-який момент. З його слів, до падіння гривні може призвести загострення бойових дій, збільшення обстрілів або ж загроза ядерного удару.

Читайте також:  Арестович заявив, що результат війни буде вирішений протягом 2-3 тижнів: Росія не має резерву

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.